Wiosenne warsztaty rękodzielnicze

Trwają zapisy na wiosenne warsztaty rękodzielnicze:

 

BETONOWE ŚWIECZNIKI - 23 marca, godz. 17:00 - 20:00

Zapraszamy na zajęcia i zabawę z betonem. Użyjemy betonu architektonicznego, z którego wyczarujemy ozdoby do naszego domu – świeczniki.

Beton to nie tylko popularny materiał budowlany, ale coraz częściej jest wykorzystywany do dekorowania wnętrz. Przypadnie do gustu miłośnikom minimalistycznych, surowych i prostych form. Betonowe dekoracje sprawią, że wnętrze nabierze niepowtarzalnego klimatu. To ciekawy materiał, z którego każdy przedmiot dzięki zmiennej barwie, porowatości jest inny i niepowtarzalny. Nie znajdziemy dwóch identycznych form. Dekoracje z betonu możemy również pomalować farbą na dowolny kolor. Beton pasuje idealnie do nowoczesnych wnętrz utrzymanych w stylu industrialnym, minimalistycznym czy loftowym. Świetnie łączy się z cegłą, metalem i szkłem.

Cena warsztatów: 30 zł. Opłata tydzień przed terminem zajęć jest potwierdzeniem obecności.
Grupa warsztatowa 10 osób
Zabrać trzeba fartuch ochronny

 

VINTAGE JAJKO - 16 marca, godz. 17:00 - 20:00

Vintage styl w modzie, muzyce i sztukach użytkowych, który nawiązuje do przeszłości, łącząc minione style ze współczesnymi, są to rzeczy inspirowane przeszłością. Styl vintage to nie kalka przeszłości, bardziej jest to kreatywna wariacja na jej temat. Cechą charakterystyczną stylu vintage jest łączenie przeciwieństw.

Na warsztatach wykonamy duże jajko na stojaku nawiązując do wzorów XIX-wiecznych, szczególnie wiktoriańskiego bogatego wzornictwa. Przesyt ornamentów i zdobienia, mocna barwa, wzór, mnóstwo wszystkiego , połączone w irracjonalny sposób, który po pewnym czasie staje się konkretnym pomysłem.
Data warsztatów 16.03.18 godz. 17-21

Cena warsztatów: 35zł. Opłata tydzień przed terminem zajęć jest potwierdzeniem obecności.
Grupa warsztatowa 10 osób
Zabrać trzeba fartuch ochronny i suszarkę

vintage jajko

Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu: 81 517-51-59, 660-410-578, e-mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz osobiście w biurze na I piętrze GOKSiR przy ul. Lubelskiej 10 w Niedrzwicy Dużej. Liczba miejsc ograniczona.

ZAPRASZAMY!