Zakład Karny i Muniek Staszczyk dla Kingi!

Z dumą informujemy, iż 20 kwietnia 2018 r. ok. godziny 13.00 gościem Zakładu Karnego w Opolu Lubelskim będzie Zygmunt Staszczyk, założyciel i lider zespołu T.LOVE, który z końcem 2017 roku zawiesił swoją działalność.
Zygmunt Staszczyk spotka się z grupą osadzonych i w towarzystwie akompaniującego na gitarze akustycznej funkcjonariusza zakładu - por. Łukasza Pruchniaka zaśpiewa kilka swoich utworów.
Zakład Karny w Opolu Lubelskim wspólnie z muzykiem postanowił wykorzystać tę okoliczność do zorganizowania akcji na rzecz Kingi Bartoszcze, 15-letniej mieszkanki gminy Niedrzwica Duża chorej na czterokończynowe porażenie mózgowe.

Jeśli jesteś wielbicielem twórczości Muńka Staszczyka, możesz wylicytować wejściówkę na to niezwykłe wydarzenie - spotkać się z muzykiem, zobaczyć na własne oczy Zakład Karny w Opolu Lubelskim od wewnątrz, z pozycji gościa otoczonego opieką funkcjonariuszy zapewniających bezpieczeństwo.
W licytacji dwóch dwuosobowych karnetów mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, nie będące skazane za popełnione umyślnie przestępstwo.

Licytacja zakończy się 19 kwietnia o godzinie 12.00, zaczynamy już teraz – cena wywoławcza jednej dwuosobowej wejściówki to 50 zł.
Licytujemy pod postem na stronie: https://www.facebook.com/goksirniedrzwicaduza/ podając kwoty w komentarzach.

Uwaga – ceny podbijamy co najmniej o 10 zł. Wygrywają dwie najwyższe oferty. Pieniądze z licytacji przekazane zostaną chorej Kindze na pokrycie kosztów leczenia.
Do dzieła!

/Serwis Facebook nie ponosi odpowiedzialności za akcję. Akcja w żaden sposób nie jest sponsorowana ani związana z serwisem Facebook./

muniek dla kimgi