Konkurs literacki „Gmina w literze i eterze”

Interesujesz się historią gminy, a przy tym masz lekkie pióro? Chcesz dobrze poznać okolicę w jakiej żyjesz i przy tym dobrze się bawić? Więc nie czekaj. Wybierz ciekawe miejsce, wydarzenie lub postać osadzone w historii gminy i opisz to. Pytaj babcię, dziadka, sąsiada, a na pewno coś fajnego z tego wyjdzie.

Ogłaszamy konkurs literacki na krótkie opowiadanie związane z historią naszej gminy (maks. 2000 słów). Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas VI-VII szkół z terenu gminy Niedrzwica Duża. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 czerwca 2018 r. w biurze GOKSiR lub drogą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W konkursie przewidziane są atrakcyjne nagrody, a zwycięskie opowiadanie posłuży do opracowania scenariusza rowerowej gry terenowej. Zachęcamy do udziału i czekamy na Wasze opowiadania. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie http://www.goksir.niedrzwicaduza.pl/

Formularz zgłoszeniowy i zgoda

Karta informacyjna

 

Regulamin konkursu literackiego „Gmina w literze i eterze”

  1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas VI-VII szkół z terenu gminy.
  2. Tematem konkursu jest opowiadanie związane z historią gminy (miejsce, wydarzenie, postać).
  3. Opowiadanie nie może przekraczać 2000 słów.
  4. Czas trwania konkursu 04 - 20 czerwca 2018 r.
  5. Prace konkursowe zgłaszane są przez szkołę/nauczyciela.
  6. Praca powinna być dostarczona w formie pisemnej lub elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz ze zgłoszeniem do 20 czerwca 2018 r. w biurze GOKSiR (zgłoszenie jest dostępne na stronie internetowej http://www.goksir.niedrzwicaduza.pl/)
  7. Najlepsze prace zostaną nagrodzone i opublikowane w lokalnej gazecie INFO.
  8. Opowiadanie, które zajmie pierwsze miejsce posłuży do opracowania scenariusza rowerowej gry terenowej, która rozegrana zostanie na wrzesień 2018 r.
  9. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie www.goksir.niedrzwicaduza.pl do 29 czerwca 2018 r.

Zapraszamy do udziału !!!

 

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Bardzo Młoda Kultura na lata 2016 – 2018.

nck - bardzo mloda kultura

konkurs literacki 2018