Herosi przedsiębiorczości w Niedrzwicy

Także Ty możesz przyczynić się do rozbudowy placu zabaw przy Przedszkolu w Niedrzwicy Dużej i dostosować go do potrzeb najmłodszych dzieci. Wystarczy, że wesprzesz inicjatywę przedszkola, GOKSiR oraz sklepu Jasiek.

W lipcu br., Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, wychodząc naprzeciw propozycji Pani Joli Bednarz – kierownik sklepu Jasiek w Niedrzwicy Dużej, złożył wniosek do konkursu Herosi przedsiębiorczości. Aby uzyskać grant w wysokości 10 tysięcy złotych, należało zawrzeć porozumienie z lokalnym przedsiębiorcą – sklepem, korzystającym z usług sieci handlowej Eurocash S.A. i wskazać wspólnie do rozwiązania jakiś problem wymagający interwencji w środowisku lokalnym.

GOKSiR oraz sklep Jasiek postanowiły zrealizować Modernizację placu zabaw przy Przedszkolu w Niedrzwicy Dużej. Celem przedsięwzięcia jest rozbudowa istniejącego placu zabaw przy przedszkolu w Niedrzwicy Dużej, poprzez doposażenie go w nowe, ekologiczne urządzenia, dostosowane do potrzeb i możliwości rozwojowych najmłodszych dzieci
(3-4  latków) z terenu Niedrzwicy Dużej.

Nasz pomysł zyskał akceptację organizatorów konkursu i od 15 sierpnia powalczy o wsparcie finansowe w wysokości 10 000 zł. Aby zyskać grant konieczna jest Państwa pomoc i udział w głosowaniu. Swój głos można oddać na dwa sposoby.

Należy skorzystać ze strony internetowej www.herosiprzedsiebiorczosci.pl, gdzie każda osoba może raz dziennie oddać swój głos na naszą inicjatywę

W głosowaniu można wziąć udział także przy użyciu paragonów ze sklepu, który bierze udział w Konkursie:

paragon do 15 zł daje łącznie dodatkowo 5 głosów

paragon powyżej 15 zł daje łącznie dodatkowo 10 głosów

Do kwoty kwalifikującej paragon do wzięcia udziały w głosowaniu nie są wliczane artykuły alkoholowe i tytoniowe.

Aby przekazać dodatkowe punkty należy za pośrednictwem mms przesłać na nr 661 005 990 zdjęcie paragonu za zakupy w sklepie Jasiek. Automatyczny system rozpozna paragon i  w zależności od kwoty przypisze dodatkową liczbę punktów do naszej inicjatywy.

Liczymy na Państwa pomoc i aktywne włączenie się do naszej akcji. Razem zmodernizujmy plac zabaw przy przedszkolu w Niedrzwicy Dużej!

Więcej informacji na stronie internetowej: https://www.herosiprzedsiebiorczosci.pl/project/doposazenie-placu-zabaw-w-niedrzwicy-duzej/