Niedrzwickie Stowarzyszenie Motocyklistów „Motoklasyk”

Niedrzwickie Stowarzyszenie Motocyklistów „Motoklasyk” to nowopowstała organizacja zaistniała z inicjatywy społecznej mieszkańców naszej gminy pasjonujących się turystyką motocyklową. Oficjalnie jako stowarzyszenie zarejestrowana została z dniem 8 czerwca 2018 r. Obecnie liczy 25 członków. Celem grupy jest integracja środowiska pasjonatów jednośladów – zarówno zmotoryzowanych jak i fanów.

„Motoklasycy” w dniach 14-15 sierpnia wyprawili się nad rzekę Bug, gdzie uczestniczyli w nabożeństwie w sanktuarium w Kodniu spektakularnie reprezentując naszą gminę. Pomysłów na kolejne motoprzygody jest mnóstwo. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do tej ekipy, może kontaktować się telefonicznie pod numerem: 607-674-620.

 

motoklasyk 1 
 
motoklasyk 2
 
motoklasyk 3
 
motoklasyk 4