Patronat wydarzenia ”W prostych słowach o wielkim marzeniu”

Jak już pisaliśmy wcześniej, 23 września br. w Niedrzwicy Dużej (plac za GOKSiR) będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie: widowisko muzyczno-historyczne z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości pt.”W prostych słowach o wielkim marzeniu”.

O godz. 15.00 rozpocznie się piknik historyczny z udziałem grup rekonstrukcyjnych, o godz. 18.00 zapraszamy na plenerowy koncert w wykonaniu ”Niedrzwickich artystów”.

Miło nam poinformować, że wydarzenie to zostało objęto Honorowym Patronatem:
Wojewody Lubelskiego Przemysława Czarnka, Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnkowskiego, Starosty Lubelskiego Pawła Pikuli oraz Wójta Gminy Niedrzwica Duża Adama Kuny.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Radio Lublin, Dziennik Wschodni oraz LAJF magazyn lubelski, a opiekę medialną zapewnia TVP3 Lublin.

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „W prostych słowach o wielkim marzeniu – widowisko muzyczno – historyczne z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.”

Projekt dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017 – 2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

niepodlegla