II Charytatywny Bieg dla Weroniki

weronika przybycien   

Po raz drugi zapraszamy mieszkańców gminy Niedrzwica Duża i okolic oraz pasjonatów biegania do udziału w II Charytatywnym Biegu dla Weroniki Przybycień. Dla przypomnienia, 26 stycznia 2016 r. Weronika doznała udaru mózgu i przeszła bardzo poważną operację ratującą życie. Obecnie Weronika jest rehabilitowana w Ośrodku Rehabilitacyjnym „Neuron” w Bydgoszczy, koszt pobytu na jednym turnusie wynosi ok 9 tys. Zaplanowanych jest 7 takich turnusów w tym roku. Jest to ogromny koszt przerstający możliwości rodziny Weroniki, dlatego organizujemy kolejne akcje, z których dochód przekażemy Weronice. Bieg odbędzie się 23 kwietnia 2017 r. o godzinie 18:00 trasą już sprawdzoną podczas pierwszego listopadowego biegu. Pokonamy trasą o dystansie 5,5 km ulicami: Przemysłową, ZaTorami, Gruntową, Cichą, Tomaszówka, Za Torami i powrót do miejsca startu czyli przy Cmentarzu Wojennym z I Wojny Światowej.

Wpisowe w wysokości 20 zł przyjmowane będzie od uczestników biegu na stracie (od godz 17:30). Możliwa jest również wpłata na rachunek bankowy 31 10902835 0000 0001 2173 1374 prowadzony przez Fundację Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba” z tytułem: „649 pomoc dla Weroniki Przybycień”.

Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych bez względu na wiek i kondycję fizyczną. Trasę można pokonać biegnąc, spacerując lub przejechać rowerem!

mapka bieg