Jesienne warsztaty rękodzieła

Lubisz otaczać się pięknymi przedmiotami? Cenisz znajomość różnorodnych umiejętności? Na uprzyjemnienie jesiennej słoty GOKSiR przygotował cykl wartsztatów rękodzielniczych:

17 listopada 
TRANSFER
– technika przenoszenia wydruków czarno-białych oraz kolorowych na drewno, tkaninę, szkło i inne podłoża. Na warsztatach dekorujemy np.: drewniane wieszaki, deski do krojenia, poszewki na poduszki... (prowadząca: Renata Gawryluk-Juszka, koszt: 30 zł od osoby),

24 listopada
SŁOICZKI NA PIERNICZKI
– ozdabianie słoiczków techniką decoupage; posłużą one na przechowywanie pierniczków wypiekanych odpowiednio wcześniej na Święta Bożego Narodzenia (Prowadząca: Elżbieta Dudzińska, koszt: 30 zł/osoba),

15 grudnia
STROIK ŚWIĄTECZNY
– przedświąteczne spotkanie przy warsztatcie wykonywania stroików bożonarodzeniowych, w które wpleciona zostanie świąteczna atmosfera i będzie nam towarzyszyć przez nadchodzące święta, (prowadząca: Marta Dekondy, koszt: 30 zł/osoba).

Koszt każdego z warsztatów pokryje zestaw podstawowych materiałów. Przedmioty wykonane na zajęciach są własnością uczestników.

WARSZTATY ODBYWAJĄ SIĘ W WYBRANE PIĄTKI W GODZ. 17.00 - 20.00

Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu: 81 517-51-59, 660-410-578, e-mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz osobiście w biurze na I piętrze GOKSiR przy ul. Lubelskiej 10 w Niedrzwicy Dużej. Liczba miejsc ograniczona.

ZAPRASZAMY!