Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację V Festynu Rodzinnego „Łączy nas miłość i rodzina”. Festyn odbył się 14 czerwca w Niedrzwicy Kościelnej.
Dziękujemy artystom, zespołom muzycznym, dzieciom i młodzieży ze szkół oraz przedszkoli, instruktorom, służbom mundurowym, wystawcom – za stworzenie bogatego programu i licznych atrakcji.
Dziękujemy współorganizatorom, patronom honorowym i medialnym oraz sponsorom wydarzenia.
Dziękujemy wolontariuszom za profesjonalizm i zaangażowanie.
Dziękujemy publiczności za przybycie, wspólną zabawę i stworzenie niezwykłej atmosfery. Wasza obecność pokazała, że hasło „Łączy nas miłość i rodzina” nie jest jedynie mottem festynu, ale wartością, którą wspólnie realizujemy każdego dnia.
![]()





